02 квітня, 2018

Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму

Картинки по запросу Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму

   Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму (англ. World Autism Awareness Day) – дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року (Резолюція № 62/139). Відзначається щорічно 2 квітня.
    Резолюцію ухвалено, щоб привернути світову увагу до дітей і дорослих, які страждають від аутизму.
    Тема Дня 2018 року «Розширення прав і можливостей жінок і дівчаток з аутизмом».
    У листопаді 2017 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, яка звертає увагу на конкретні проблеми, з якими стикаються жінки і дівчатка з інвалідністю в контексті виконання положень Конвенції про права людей з інвалідністю. У резолюції висловлено стурбованість через те, що жінки та дівчатка з інвалідністю зазнають різних форм дискримінації, що обмежує здійснення їхніх прав і основних свобод.
    Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму 2018 року у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку буде зосереджений на важливості розширення прав і можливостей жінок і дівчаток з аутизмом та залучення їх, а також організацій, що їх представляють, у розробку стратегій і процеси ухвалення рішень у цій сфері.
    Дівчатка з інвалідністю з меншою ймовірністю закінчують початкову школу і часто піддаються маргіналізації або позбавлені доступу до освіти. Жінки з інвалідністю мають нижчий рівень зайнятості, ніж чоловіки з обмеженими можливостями та жінки без інвалідності. У глобальному масштабі жінки частіше зазнають фізичного, сексуального, психологічного й економічного насильства, ніж чоловіки. Жінки і дівчата з інвалідністю відчувають гендерне насильство на непропорційно вищому рівні й у більш жорсткій формі через гендерну дискримінацію та інвалідність.
  1. Картинки по запросу Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму

Немає коментарів:

Дописати коментар