20 вересня, 2018

Тиждень Всесвітньої акції "Ми чистимо світ"

21 – 27 вересня - Тиждень Всесвітньої акції «Ми чистимо світ» («Очистимо планету від сміття»)
Картинки по запросу очистимо планету
     Акцію «Очистимо планету від сміття», що отримала згодом статус всесвітньої, вперше провели у вересні 1993 року жителі Австралії - вони масово вийшли на очищення океанських пляжів. Поступово до акції приєдналися інші країни, і на сьогоднішній день в ній беруть участь вже мільйони добровольців з 100 держав у всьому світі.
     Жителі різних континентів спеціально виділяють тиждень у вересні, щоб влаштувати збір та сортування сміття в рідному місті або відправляються з екологічними цілями в якусь іншу точку планети. У багатьох містах проходять просвітницькі заходи на тему екологічної та економічної користі переробки відходів. Люди очищають від сміття місця відпочинку, пляжі, лісопарки та водойми, приміські території і річки, проводять акції «Відходам немає ходу», «Парк замість смітників», «Атака на " пластик», саджають дерева, влаштовують виставки, концерти та прес-конференції.
     Актуальність акції «Очистимо планету від сміття» в останні роки особливо зросла. З кожним роком людство все більше стає суспільством споживачів». На кожного жителя Землі в середньому в рік витрачається близько 20 тонн сировини, більша частина якого (до 97%) йде у відходи, що породжує гори сміття, вже прозвані «чудовиськами XXI століття». Вони лякають не тільки своїми масштабами, але й потенційною небезпекою, яку представляють для здоров'я і життя живих організмів, оскільки ведуть до забруднення підземних вод та розповсюдженню шкідливих газів.
Картинки по запросу очистимо планету
«Почни з себе!» - i cміття, прибране твоїми руками – краплинка допомоги нашій Землі!
Допоможи цю краплинку зробити струмочком, річкою, океаном…

Немає коментарів:

Дописати коментар