23 квітня, 2019

Всеукраїнський День психолога

Життя людини - дуже непередбачуване і бурхливе. Будь ви політиком, бізнесменом, лікарем або домогосподаркою - у вашому житті, поряд з позитивними емоціями, неминучі хвилини розчарування, результатом яких можуть стати негативні вчинки. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше - своє здоров'я.
Картинки по запросу Всеукраїнський День психолога
Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів, чиє професійне свято - Всеукраїнський день психолога - відзначається на Україні 23 квітня.
Картинки по запросу Всеукраїнський День психолога
Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже (Jean Piaget) передбачив, що в 21 столітті психологія стане однією з провідних наук. Судячи з усього, його прогноз починає збуватися.

Картинки по запросу Всеукраїнський День психологаЦе пердбачення прозвучить ще значніше, якщо згадати, що офіційне визнання психологія отримала менше півтора століття тому - в 1879 році німецький психолог В. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології.

За минулий час психологія накопичила безліч унікальних фактів і даних, що показують, що знання людини про саму себе змінюють його стан і почуття. Психологію можна назвати наукою, що творить людину через пізнання.

Також досить часто можна чути думку, що психологія - це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше.

Картинки по запросу політична Ð¿ÑÐ¸Ñ…Ð¾Ð»Ð¾Ð³Ñ–ÑВ останні десятиліття активний розвиток отримав такий напрямок психології як політична психологія, яка досліджує і аналізує форми поведінки і психологію політичних діячів, включаючи перших осіб держави. У 1996 році створена Асоціація політичних психологів України, зразком якої послужила існуюча з 1978 року Міжнародна асоціація політичних психологів (International Society of Political Psychology, ISPP).

У новому тисячолітті професія психолога стає все більш популярною, в тому числі і на Україні. Більш того люди абсолютно різних сфер діяльності все частіше цікавляться психологією, купують книги і вивчають самостійно ази науки. І все ж у важкій ситуації ми все одно звертаємося за допомогою до фахівців, і кожен психолог, який консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Адже від його особистої майстерності і знань багато в чому залежить результат консультування, а значить і здоров'я, а часом і життя клієнта.

Похожее изображение

Немає коментарів:

Дописати коментар