06 квітня, 2020

#попередження домашнього насильства


З гордістю анонсуємо вам новий серіал “Відважні”, який з 6 квітня о 18:00 транслюватиме телеканал “Україна”.


Ми горді, бо українське телебачення нарешті серйозно взялося за раніше табуйовану тему – домашнього насильства. Відкрито й щиро – про важливе й болюче.

🎬 За кожним епізодом нового телесеріалу стоять реальні історії тих, хто пережили біль домашнього насильства. ГО “Ла Страда-Україна” посприяла цьому й сценаристи брали за основу випадки з життя абонентів/ок Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Звісно, з дотриманням принципів гарячої лінії – анонімності та конфіденційності.

Ми дякуємо команді, яка працювала над новою телеісторією, за їхнє бажання реально відчути тему, зануритися в неї, оскільки сценаристи телеканалу “Україна” звернувся до нас із бажанням взяти участь у воркшопі щодо особливостей роботи з постраждалими від домашнього насильства. Спікеркою була – експертка Альона Кривуляк.

Ми віримо, що в цих історіях постраждалі жінки впізнають себе, відчують сили, аби розірвати коло насильства і мотивацію змінити своє життя на краще.

☎️ На час показу серіалу “Відважні” Національна гаряча лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працюватиме у будні з 13:00 до 21:00. За безкоштовними номерами: 0 800 500 335 (зі стаціонарних) або 116 123 (з мобільних).


Джерело інформації: ГО “Ла Страда-Україна”

Немає коментарів:

Дописати коментар