29 травня, 2020

#"Розмови"зВихованцями

Сила арт-бібліотерапії або чому важливо читати...

Чому важливо читати книжки? ГПД

Чому важливо читати!
     Наш мозок - це система, яка потребує постійного поліпшення, і читання один з найдоступніших форм його вдосконалення. Коли ми читаємо історії та автор книги описує нам атмосферу і деталі, наш мозок зі швидкістю 120 слів здатний створити цю віртуальну реальність. І читання в такі випадки виступає самим кращий тренажером для мозку. Тому, читання художньої літератури, створює сприятливі умови для постійного тонусу мозку і забезпечуємо умови його самооновлення, через створення нових синоптичних зв'язків між лівим і правим півкулею.


Отож, якщо вам хочеться мати хорошу пам’ять не лише зараз, але і в далекому майбутньому, розвинути уяву та прожити довге життя, просто почніть читати!

Хто читає, того складніше обдурити
      У людей уяву яких формується під впливом постійних метафор і образів, розвивається «синдром правди», вони немов досвідчені режисери здатні програмувати події наперед і тонко відчувають фальш і обман. Вони тисячі разів читали про характер і особливості цього стану в романах і повістях, поступово формуючи тонкий барометр почуттів з чужого досвіду. Ця здатність дає можливість побачити реальність в істинному кольорі.


 Хто читає, той прекрасний аналітик
     Читачі художньої літератури, проживають безліч життів і як губка отримують досвід виходу з різних складних ситуацій, тим самим здатні більш швидко і якісно робити вибір в житті, аналізувати ситуацію, шукати потрібні відповіді на актуальні питання. І за замовчуванням вони розумніші і якісні в прийняття рішень.

Чому важливо читати книжки? ГПД

Хто читає той креативний
     Формування нової реальності кожен раз, як тільки розвивається сюжет в книзі, дає можливість читачеві, підсвідомо програмувати нові реальності з різними варіантами сюжету. Такий навик розвиває фантазію і образне мислення. Таким чином дані люди зможуть зробити власне життя більш инверсной і різноманітною.

Читання формує концентрацію уваги
     Утримуючи сюжет і лінії, послідовність ми активуємо нашу увагу і формуємо високий рівень її концентрації, що безумовно корисно для придбання нових навичок і освоєнні нових знань.

Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримки фізичного і психічного здоров’я.

Хто читаємо відчуває себе менш самотнім
    Книги відмінний спосіб позбутися себе від самотності, і як наслідок у таких людей менше депресій. Відмінна книга повністю включає читача в ситуацію і відносин. Ми немов стаємо частиною книги і самотність відступає.


Чи знали ви що…? Читання книжок може продовжити життя!!! Згідно з останніми дослідженнями, тривалість життя людей, які захоплюються читанням, в сер...


Немає коментарів:

Дописати коментар