05 травня, 2020

#ПростіРечіРятуютьЖиття


8 корисних звичок, які зможе подарувати українцям карантин 

8 корисних звичок, які зможе подарувати українцям карантин ...

Мити і дезінфікувати руки

Здавалось би, що тут дивного? Ніби ж і до того з дитинства нас вчили мити руки. Та найчастіше ми згадували про це перед їжею, або після контакту з чимось наочно брудним. Далеко не кожен біг мити руки після привітання. Так само не кожен носив у сумці санітайзер.

Навчитись розважати себе

Здавалось би парадоксально, але карантин витяг на зовні проблему того, що дорослі люди не знають чим себе зайняти у чотирьох стінах, окрім скролення Фейсбуку. Поради шукати в інтернеті онлайн можливості для розвитку чи принаймні прибрати в хаті їх лише гнітять, як і потреба спілкуватись зі своїм партнером і дітьми. Тому, пошук балансу і вміння себе розважити та придумати заняття стає ледь не на перше місце.

Робити щоденну зарядку

Якщо раніше частина людей ходила до спортзалів, зараз вони цього робити не можуть і переходять на домашні вправи. Крім того домашні заняття впроваджують і ті, хто не був адептом виснажливих тренувань. Проте через сидіння в чотирьох стінах організм просто вимагає руху і хоча б мінімальних фізичних навантажень.

Бігати

Пробіжка – це один спосіб виплеснути накопичену енергію, побути на самоті і потренуватись. Окрім того, біг укріплює серцево-судинну систему і тренує легені.

Змінити громадський транспорт на велосипед

Тим, хто звик добиратись на роботу громадським транспортом, а зараз не може працювати з дому, зараз непереливки. Тому дехто, для кого раніше велосипед був лише розвагою, почав використовувати його як транспорт. За час карантину це цілком може перерости у звичку.

Звертатись до лікаря з першими ознаками застуди

Карантин закінчиться, як вважають вірусологи, у менших масштабах вірус продовжить циркулювати в світі ще кілька років. Тому, аби убезпечити себе і рідних, варто буде звертатись до лікаря одразу, коли помічаєш в себе перші симптоми.

Робити щеплення і профілактичні медогляди

Перед загрозою незнайомого вірусу хочеться бути якомога стійкішим. Для цього варто слідкувати за своїм здоров’ям загалом. Зробити необхідні щеплення, аби принаймні убезпечитись від інших інфекційних хвороб, ходити на профілактичні огляди, а не лише коли припече.

Мати «фінансову подушку»

Карантин і втрата роботи в низці галузей не можуть не вдарити по родинному гаманцю. Аби не переживати, чи буде що їсти, раптом подібне відбудеться знову, варто подумати про заощадження певного «недоторканого запасу», який може бути використаний в період кризи для життєво необхідних речей.

Джерело: gre4ka.info


Немає коментарів:

Дописати коментар