21 травня, 2020

#ДопомогаПсихологічна


Вчимося помічати гарне!

Учися бачити красу«Як би ми не старалися, неминуче будуть епізоди роздратування один на одного. Замкнутий простір саме по собі піднімає рівень стресу і агресивних емоцій. У кого-то, навпаки, можуть виникнути депресивні настрої. 
Тому дуже добре в кінці дня застосовувати невеликі практики, ритуали емоційної підтримки один одного.🕯 Наприклад, можна ввечері за чаєм включити лампу, запалити свічки, вийти на балкон, обмінятися позитивними посланнями.

🎈 Або за сімейною вечерею кожен член сім'ї продовжує фразу «я сьогодні задоволений собою, тому що ...» і далі говорить своє: щось зробив, щось вийшло або зміг стриматися і не накричати - це теж досягнення!
«Я сьогодні молодець, тому що ...» Перший раз в житті зробив омлет, вчасно відправив твір, забрався на своєму столі, пройшов рівень у комп'ютерній грі, вперше сів 30 раз поспіль - що завгодно! Вміти помічати хороше дуже важливо.

🎁 Ще один варіант: в кінці говорити один одному спасибі. «Я сьогодні хочу сказати спасибі мамі / татові / брату / синові / доньці, тому що мені було дуже приємно, коли ти сказав / зробив / подивився / посміхнувся» і так далі».

🌟 Це може бути практика мріяння: «Коли це все закінчиться, в першу чергу я хочу ...».

👵🏻👴🏻 Якщо у вас є бабусі, дідусі, з якими ви зараз не можете бачитися, це можуть бути щовечірні созвона по skype. Вони навіть можуть почитати дітям книжку.

А як ви підтримуєте гарний настрій зараз?

Немає коментарів:

Дописати коментар