17 січня, 2021

День дітей-винахідників

 

Чи відомо вам, що сотні винаходів були зроблені дітьми? Батут і водні лижі, шрифт Брайля і калькулятор… Дивовижні відкриття дітей направду змінили світ. Отож цілком справедливо, що в календарі з’явилася чудова дата —17 січня, День дітей-винахідників.

Щороку в усьому світі в цей день проводять конкурси, презентації нових винаходів, нагородження найкреативніших дитячих проектів.

17 січня — символічна дата. Саме в цей день народився Бенджамін Франклін, відомий вчений, який з 12 років не переставав дивувати світ чудовими винаходами і зробив неоціненний внесок у світову науку.

Супердіти — один на тисячу?

Авжеж, ні. Сучасні діти мають доступ до такого масиву інформації, про який вченим минулого годі було мріяти!

Ютуб, дитячі енциклопедії, освітні мультики, програми і, головне, зміни у шкільній освіті формують ціле покоління супердітей. Маленькі винахідники вже не чекають уроків, щоб пізнавати світ. Вони облаштовують творчу лабораторію просто вдома, викладають свої досліди у ютуб-канал, інстаграм і мають тисячі, а то й мільйони переглядів.

Який школяр не місив вдома слайм? Хто не спостерігав за неньютонівською рідиною? Не робив досліди з водою? Такого шаленого захоплення наукою і винаходами, напевно, не знало жодне століття.

Винаходи = гроші

Діти чудово знають і відчувають, як стрімко змінюється світ і як важливо дивитися на речі нестандартно.

Навіть малюк зараз може заробити мільйони. 7-річний блогер заробив за рік 22 мільйони доларів, дошкільнята з Одеси містер Макс і міс Кейті за один ролик на ютуб отримують кілька тисяч доларів… Таких прикладів безліч. Отож супердіти — творчі, сповнені жаги вигадувати, експериментувати, досліджувати світ — реальність нашого часу.

Немає коментарів:

Дописати коментар