16 квітня, 2021

#ЦеЦікаво

Основні закони, які, на думку психологів, допомагають жити мудрим життям. 
20 невероятно жизненных и точных законов Грэйс | Журнал Ярмарки ...

1. Закон оновлення

Мозку також потрібно відпочивати, і не картайте себе за невиконанні справи. Якщо ви вже валитеся з ніг, а у вас попереду ще багато справ, то дайте організму відпочити. Ви не можете працювати безперебійно. Інколи просто потрібно робити розвантаження та забезпечити, що до мозку не надходила ніяка інформація. Саме в такі моменти він очиститься.

2. Закон помилкової доброти

Ми часто допомагаємо іншим розв’язувати їхні проблеми та завдання. Але інколи це може нашкодити цим людям. Вони повинні самі вміти знаходити вихід з ситуації та набувати досвід. Гіперопіка шкодить не лише ним, а й тим, кому ми допомагаємо.

3. Закон показовості дрібниць

Саме в щоденних дрібницях проявляється характер людини. Тому один величний вчинок не може виправдати всі попередні неприємні дрібниці. 

4. Закон зародків

У світі існує певний закон зародків подій і явищ. Наприклад, одна брудна чашка в раковині спричинить накопичення гори немитого посуду. Як тільки на огорожі з’явиться один напис, він не довго залишатиметься на самоті. Тому якщо вам щось не подобається, навчіться прибирати зародки неприємностей з життя.

5. Краще недо-, ніж пере-

Це стосується абсолютно всього: від харчування до стосунків з людьми.

6. Закон загальної упряжі

Памятайте, що два коні в одній упряжі можуть зрушити з місця 15 тонн. А ось кожна з них окремо – тільки 3 тонни. Памятайте, що ви не самотні у цьому світі й також потребуєте підтримки.

7. Закон чарівного слова

Виявляється, чарівне слово – це “НІ”. Навчіться говорити іншим це слово, щоб вони не переходили межі. Ви повинні відстоювати власні інтереси, а не думати, що скажуть про вас інші. Якщо ви думаєте, чи варто давати гроші в борг, маєте сумніви, то краще відмовте. Так ви не будете страждати і думати, коли ж вам повернуть всю суму. 

8. Закон хибності ідеальних умов

Якщо ви думаєте, що завтра буле кращий день, згодом буде кращий місяць, а потім і рік для того, щоб виконати якусь справу, то так ви її не виконаєте ніколи. Сприятливі обставини з’являються вкрай рідко, швидше людина бачить на своєму шляху перешкоди.

9. Закон пропозиції

Доля завжди підкидає нам випадки, які нам можуть здаватися безглуздими, а іноді й шкідливими. Проте, це можуть бути справжні щасливі випадки, які рятують нас від негараздів. Не зліться кожний раз, коли ви забули вдома ключі, або вам хтось пропонує не дуже сприятливі умови співпраці. Можливо, скоро вам це стане в пригоді.

10. Закон одного разу налаштованого

Якщо ви все будете робити з першого разу ідеально, то у вас не буде виникати проблем у майбутньому. Робіть усі справи на совість і ви зменшите собі навантаження.

11. Закон компенсації

Все у світі перебуває у гармонії. Ви повинні зрозуміти, що не існує, щоб дружина: красуня, манікюр, зачіска, пироги вдома не пересихають, в ліжку з чоловіком – чудеса винахідливості та пристрасті, щаслива бізнеследі, ідеальний друг…
Не буває всього одночасно, тому Наполеон боявся кішок, Чайковський їв папір і плакав до десяти разів впродовж дня, Шиллер повністю серйозно клав у свій стіл гнилі яблука для прикорму музи, а Бах жбурляв в органіста перукою, коли той фальшивив. 
У кожного з нас є вади, які потрібно приймати. 

12. Закон впливу

Оточення, у якому перебуває людина, на пряму впливає на її стан, вигляд, мислення. Все залежить від середовища і пізнається в порівнянні. В одному оточенні людина стане розвиненою (нехай навіть відносно), а в іншій – примітивною. Ми перетворюємося в тих, хто поруч з нами, і набагато рідше перетворюємо навколишніх в себе.

13. Закон хреста

Памятайте, що життя нам підкидає нам ті випробовування, які ми здатні подолати. І ні на краплю більше. 

14. Закон полярної реакції на талант

Ви помітили, що в суспільстві талановиті люди отримують дві реакції на свій дар: або захоплення, або ненависть. Ці люди не можуть бути проігноровані, але байдужих вони не залишають нікого. Просто памятайте, що вороги — це не завжди знак, що ви робите щось не так. Навпаки, скоріш за все, ви рухаєтеся в правильному напрямку.  

15. Закон “Не твої люди”

Не твої люди все одно підуть з твого життя, якби ти не старався їх спинити.

16. Закон загальної пам’яті

Саме на спільних спогадах та загальній пам’яті будуються міцні та теплі стосунки.  Хочете доброї прихильності – закарбуйтеся в пам’яті добром.

17. Закон прив’язки думок до ближнього

Ми завжди думаємо про людей, які знаходяться близько до нас, навіть якщо вони нам не цікаві. Тому до власного оточення слід підходити з обережністю і вдало обирати друзів. 

18. Закон неминучості втрат

У всьому, що людина робить, вона допускає помилки. Тому втрати неминучі. Втрати – неминучі, панове! Знаючи це, не слід засмучуватися занадто сильно. На багато, але не на все ми можемо вплинути. 

19. Закон половинок

У світі все складається з половинок. Це певний початок і кінець, які поєднуються між собою. Щоб зрозуміти суть, то уявіть самовпевнену людину, яка проголошує промову. Ніхто монолог може і не слухати, але коли люди буде демонструвати готовність до оплесків, вона їх отримає.
І це у всьому. Задавайте правильну початкову половинку, і успіх гарантований у будь-якій ситуації.

20. Закон правильних вчинків

Добро людини ніколи не залишається без нагороди. Ви повинні чинити правильно, щоб налагодити власні справи.

Немає коментарів:

Дописати коментар