08 квітня, 2021

#Профорієнтуємось

 СПИСОК НАЙЦІКАВІШИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Які ж вони, самі цікаві жіночі професії, ті, в яких можна проявити всі свої таланти і реалізуватися у творчому плані? Представляємо вам наступний список.
МЕНЕДЖЕР З ТУРИЗМУ
Ця професія для тих, хто любить подорожувати і відвідувати нові місця, легкий на підйом і активний. Посадові обов’язки прості і дуже приємні: відвідувати затребувані країни. Дізнаватися все, так би мовити, з перших вуст і потім консультувати клієнтів. Зарплата починається від 20 000 рублів на місяць. Можна дійти до посади топ-менеджера і отримувати до 10 000 доларів в місяць.
ФОТОГРАФ
Зараз зробити професійну фотосесію можна практично скрізь. Однак далеко не кожен фотограф – справжній майстер своєї справи. Для цього треба не тільки мати чудовий смак і власне бачення, але і закінчити спеціальні курси. Зарплата цілком і повністю залежить від оригінальності творчого підходу і працездатності.
Однією з найвідоміших сучасних жінок-фотографів вважають Енні Лейбовіц
ДИЗАЙНЕР
У будь-якої творчої професії необхідний не тільки талант, але і відповідна навчання. Плюс величезна працьовитість і неординарність мислення. Перспектива зростання аж до відкриття власного салону. Кікі ван Ейк, наприклад, — універсальний дизайнер, який розробляє не тільки інтер’єрні речі, але і працює з світовими брендами. Ще серед відомих жінок цієї професії можна виділити Ніку Зупанк, Нінкьо Тинагель і Алессандро Бальдерески.
Дизайнер Алессандра Бальдерески
ТРЕНЕР ВЕБІНАРІВ
Зараз це досить модна і перспективна професія, завдання якої проста і складна одночасно: проводити майстер-класи по інтернету у формі віддалених семінарів – вебінарів. Заробіток залежить від працездатності та цікавинки занять. Одна з успішних представниць цієї професії – Марина Гучок, що займається питаннями особистісних відносин і мотивацій.
ФЛОРИСТ
Нарешті, не можна, називаючи цікаві професії для дівчат, не згадати про флориста. Це і творча, і красива, і дійсно захоплююча робота, основам якої необхідно навчитися на курсах. Вона полягає в зборі різних букетів із різноманітних квітів. Тут можна стати керівником мережі квіткових салонів, а згодом – і відкрити власний. Одні з найвідоміших жінок-флористів – Ребекка Коул, яка прославилася на весь світ своїми «щасливими» роботами, а також Хітомі Джиллиам, яка охоче ділиться майстерністю, ведучи лекції.
На жаль, не завжди цікаво – це і добре платять. Але, з іншого боку, хай в родині добувач буде чоловік, а жінка може собі дозволити займатися тим, що їй просто подобається.
ФАХІВЕЦЬ З ЕТИКЕТУ
Так як зараз ділові зустрічі проводяться на найвищих рівнях та між людьми різних культур, то професія фахівця з етикету стає все більш затребуваною. Завдання – вчити вибудовувати ділове спілкування, згідно з нормами і правилами поведінки. Це дуже цікаво і в той же час перспективно. Розмір зарплати тут різний і залежить від професійного рівня.
СПОРТИВНИЙ ІНСТРУКТОР
Не тільки цікава, але і дуже корисна робота. Вона дозволяє стежити за собою і завжди залишатися у відмінній формі. Як правило, дівчата зазвичай вибирають інструктаж з йоги, фітнесу, шейпінгу або танців. Серед жінок-тренерів є автори, які створили власні методики: Грил Чайдлерс, розробила комплекс вправ бодіфлекс, Трейсі Андерсон, яка вміє за максимально короткий термін виліпити ідеальну фігуру, та ін.
Трейсі Андерсон
СТЮАРДЕСА
Це суто жіноча професія, і вона може принести не тільки багато позитиву, але і адреналін. Найпершою стюардесою стала медсестра з Айови Елен Черч. Вона не лише зуміла довести, що ця професія істинно жіноча, але й добилася права особисто відбирати команду на борт літаків своєї авіалінії.
АКТРИСА, ВЕДУЧА, СПІВАЧКА
Взагалі, у цих галузях для дівчат дуже багато перспектив, починаючи від акторських робіт і закінчуючи оформлювальними. Все це дуже цікаво і дозволяє реалізуватися творчо. Крім того, завжди є до чого прагнути.
МОДЕЛЬЄР
Ще одна цікава жіноча професія – це модельєр. Вона дозволяє нести у світ красу, радувати дивними і незвичайними вбраннями. Перспектив дуже багато: почавши з звичайної швачки, можна дійти до власної лінії одягу. Від цього, до речі, залежить і зарплата, яка може дорівнювати кільком сотням тисяч. Жінки, які зуміли багато добитися в цьому занятті: Коко Шанель, Соня Рікель, Міучча Прада, Донателла Версаче та ін.
Ось такі в даний час існують професії для дівчат, і список затребуваних професій тільки систематизував їх. Однак, хіба так вже важлива зарплата або кар’єрне зростання? Головне, щоб робота приносила задоволення і по-справжньому була найулюбленішою! І це важливо не тільки для дівчини, але і для будь-якої людини.

Немає коментарів:

Дописати коментар