Для вас, батьки

Як зрозуміти свого підлітка?

Останні тенденції у країні показують, що молодь потребує підтримки з боку дорослих, потребує любові. Чи то вчителя-класного керівника, чи то вчителя-предметника, психолога закладу чи соціального педагога. Але аналіз консультацій піділтків свідчить і про те, що в першу чергу молодим людям потрібна підтримка та любов своїх батьків.
Більшу частину свого часу молоді люди перебувають в мережі Інтеренет. Готуючись до уроків, переглядаючи відео в соціальних мережах, викладаючи свої фото на сторінках. Це вже стиль життя. Це можливість самореалізуватись, знайти друзів онлайн, в яких схожі інтереси, це спосіб самоствердження. Це спілкування не виходячи з дому.
Перебуваючи в закладі освіти хоч якось можна обмежити час перебування в Інтеренеті, адже уроки, гаджети сховані, потрібно відповідати, писати в зошиті. Інша справа коли навчання онлайн або це вже час після уроків….Переважна частина учнів знову в Інтернеті. Батьки скаржаться на своїх дітей, діти жаліються на батьків, що ті їх не розуміють і не підтримують, чують тільки критику і вимоги до себе. Тому вони “втікають” у іншу реальність, яка дуже швидко дає “прихисток” усім бажаючим.
Тому ще раз хочеться підняти таку важливу тему, як порозуміння підлітків з батьками, а також закликати усіх батьків ще раз задуматись про спідкування та взаємодію зі своїми дітьми.
До вашої уваги декілька порад, щоб просто нагадати прості істини.


Коротка інструкція до покоління Z: як підібрати ключик до дітей нової генерації - натискай

Локдаун-челендж: 12 творчих завдань на кожен день карантину - натискай

Освітні відеоролики для батьків про оголені селфі - натискай

Толерантність починається з сім'ї - натискай
Порнографія: заборонити не можна пояснити - натискай


Мульт про правильне "?" виховання дітей. Є над чим поміркувати...


3 ВАЖЛИВИХ правила спілкування з дитиною – МАГІЯ ДОВІРИ

Поради і слова - натискайУделяйте время своим детям!

Немає коментарів:

Дописати коментар