Мульти зі змістом


Іноді, щоб досягти взаєморозуміння, потрібен лише невеликий компроміс. 
Вислухайте один одного, зрозумійте і не бійтеся зробити перший крок. Від цього обидві сторони будуть у виграші. А наступного разу, можливо, перший крок зробить і інша сторона.


"СЕНС ЖИТТЯ" - вельми змістовний мульт!
Кульбабка... стійкіща за ляльку-неваляйку. Її стрижуть, а вона росте коротше, іі прополюють, а вона ховається уздовж забора. Така тяга до життя, приклад для наслідування. І ось, вона досягла своєї мети і дала потомство! 
Будемо ж прагнути до своєї мети, боротися за своє щастя! 


Геніальний мультфільм про те, як працює любов
Ось що насправді означає любити і бути коханим.
 "Усі ми"

Лауреат премії «Золота медаль» фестивалю в Нью-Йорку 2019 року - це 6-хвилинний анімаційний фільм про дружбу та мужність у небезпечному світі. Мультфільм спрямований на подолання глобального зростання культурної та релігійної нетерпимості.“Бездоганне життя” (Flawless Life- FirstGlance Film Fest Trailer) – короткометражний мультик із філософським сенcом про те, що щастя у всіх різне. І якщо комусь посміхається удача, то кожен з нею чинить по-різному.

Головний герой – бездомна людина. Він здавалося б не живе, а існує… Проте цей чоловік зовсім не викликає жалості, у нього чудовий настрій, він наспівує улюблену мелодію і, здається, цілком задоволеним життям. І ось раптом йому неабияк щастить – під кучею мотлоху він знаходить справжній скарб… Що ж зробить безхатько із таким щастям?Залежність від стільникового телефону

Дуже значущий короткометражний фільм про те, як ми руйнуємо своє життя зловживанням технологіями.

Проаналізуйте, скільки часу кожен витрачає на користування смартфоном, що при цьому отримує, а що насправді втрачає. У мультфільмі демонструються різноманітні життєві ситуації, в яких учасники мали б жваво спілкуватися чи допомагати один одному. Насправді ж, ніхто нічого не помічає навкруги, втупившись у власний смартфон, а пріоритети кожного жахають своєю примітивністю – зробити вдале селфі, отримати більше лайківСучасний повчальний мультик про невдячного онука та милу бабусю

Хлопчик-підліток Ейден їде на день в гості до своєї бабусі Перл. Попри всі старання старенької, онук ігнорує її та надає перевагу іграм на телефоні, а не товариству рідненької.
Проникливий короткометражних мультфільм про роль батька в сім'ї.


Фантастичні літаючі книги містера Морріса Лессмора (2011) — The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

Це світла і повчальна історія про любов до друкованого слова і про магію, сховану у звичайній книзі. Головний герой потрапляє в дивовижну країну, яку населюють живі книги. І усі вони хочуть, щоб хто про них піклувався. І зрозуміло, щоб хтось їх читав.Забери мене додому – Take me home (2013)

Маленька дівчинка приходить в притулок для тварин, щоб взяти собі собаку. Але перед нею стоїть важкий вибір: взяти гарного чи доброго?Тамара – Tamara (2014)

Зворушливий мультик про дівчинку, яка любить гратися і танцювати. Але все виявляється не так просто, як здається на перший погляд.В нужді – Under the fold, 2014

У великому сірому мегаполісі тато з сином блукають вулицями в пошуку роботи. І не дивлячись на складне становище, ці двоє не впадають у відчай і знаходять в житті те, що робить їх щасливими."Світлячок" 
Не ховайте своє світло! Прекрасний мультфільм про те, що потрібно просто світити і шукати своїх однодумців.


"Баранчик і Кролень"
Баранчик жив, собі розкошуючи, поки його не обстригли. І ось баранчик сумний, в печалі від того, що тепер він уже ні такий гарний баранчик, як був раніше. Та ще сусіди сміються над тим, що баранчик став лисим. І може б баранчик впав у депресію, але в житті завжди є місце позитиву. І от з'явилася істота, яку звали Кролень...
Позитивний мотиваційний мультфільм про роль наставника в житті.


"Преображення" - магія наздожене і тебе, коли почнеш помічати, що поруч живуть чарівники

"Пісочник" - спілкуйся з оточуючим, пізнавай... Адже, якщо боятися нового, можна все життя просидіти в кущах...


"Вітрила смерті"

Незважаючи на досить страхітливу назву, стрічка сповнена позитиву. За сюжетом, до пірата, який після знищення корабля залишився наодинці зі скарбом у відкритому морі, приходить Смерть. Але головний герой не хоче покидати світ живих. Та й прагнення віддати гості коштовності у нього немає. Тож врешті-решт саме воля до життя (і неабиякий талан) рятують пірата від неминучої смерті.
Головна ідея мультфільму в тому, що ніколи не можна здаватися, навіть якщо ситуація здається безвихідною. Навпаки варто завжди сподіватися на краще та «чіплятися» за кожен шанс, який пропонує нам доля.


"Маска щастя" - не потрібно обманювати себе! Можна вибрати інший шлях…


"Пінгвін"

Коротенька анімаційна стрічка демонструє змагання з бігу між довгоногим прудким страусом та маленьким незграбним пінгвіном. Страус був дуже легковажним і переоцінив власні сили, думаючи, що без зайвих зусиль переможе. Та коли пролунав стартовий постріл, бігун сховав голову в пісок, а маленький пінгвін неквапливо фінішував першим.
Ця проста історія вчить боротися до останнього, не втрачаючи серйозного настрою і пильності.


"Зліт"

Мультфільм розповідає історію про дівчинку, яка захоплюється авіаконструюванням. Вона намагається запустити невеличку модель літака, але постійно зазнає невдачі. Та ось із неба впала казкова дівчинка-пілот, летючий корабель якої зазнав катастрофи. Як не дивно, почуття здивування і страху панувало недовго, і дівчата почали спільно лагодити літальний засіб. І завдяки численним спробам і безмежній наполегливості це їм вдалося – казкова пілотесса змогла повернутися до своїх друзів. І як з’ясувалося – саме ці дивні створіння запаюють зорі на небі.
Мультфільм навчає завжди вірити у власні сили, наполегливо працювати та шукати порозуміння з іншими людьми. Адже разом завжди легше досягнути мети!


Мультфільм про песика і чаплю

Стрічка розповідає історію про маленького песика, якого хазяїн узяв на риболовлю. Досить швидко до їхнього човна прилетіла чапля і почала красти наживку – черв’яків. Чотирилапий друг зрештою захистив приманку. Та виявилось, що дітлахи чаплі погоджувалися їсти лише черв’яків. Тож песик віддав чаплі геть усю наживку, а перната красуня віддячила йому, принісши рибалкам чимало риби.
Історія навчає тому, що іноді необхідно поступатися та завжди намагатись усвідомити мотиви вчинків інших. Адже те, що на перший погляд здається шкодою, насправді може бути чимось важливим чи прекрасним.


"Міа та Мортон"

Головні герої мультфільму – дівчинка Міа та її батько Мортон. Вони займаються виготовленням твердого сиру. Донька завжди допомагала батькові та підтримувала його, але той дуже часто сумував, адже ще жодного разу не перемагав у конкурсі на звання кращого сировара. І ось пройшло багато років, батько зневірився у власних силах та перестав брати участь у змаганні. Але дочка не здавалася і одного разу вони спільно створили сир, який визнали найсмачнішим.
Така зворушлива історія навчає цінувати підтримку рідних і близьких, а також ніколи не втрачати надії на втілення своїх мрій.


Мультфільм про веселу козу

Короткий анімований фільм розповідає історію про двох кіз, які мандрували. Коза-мати була зосередженою, постійно дивилася під ноги і не хотіла спілкуватися. Козеня ж навпаки мало гарний настрій, постійно дивилося перед себе (через що постійно падало), активно досліджувало світ довкола. Такий досвід навчив його легко долати різні перешкоди. Зрештою саме козеня допомогло матері перемогти страх і перестрибнути прірву.
Ця кумедна історія допомагає зрозуміти, що іноді варто змінювати старі звички і не бути надто консервативним. Крім того, треба мислити позитивно, обмінюючись досвідом з іншими, уміти навчатися на власних помилках і спільно з близькими долати перешкоди.


"Піп"

Позитивний та емоційний мультфільм розповідає про маленьке цуценя Піпа, яке пішло навчатися до школи поводирів. Воно було замалим і часто відволікалось, що заважало досягати результатів. І хоча Піп щиро бажав стати гарним поводирем, сумлінно працював, але все ж провалив фінальний іспит. Та навіть після виключення песик не засмутився, а навпаки – сміливо врятував незрячу жінку. 
Стрічка неодмінно нагадає, що щире прагнення зробити щось хороше та наполеглива праця неодмінно допоможуть утілити в життя будь-яку мрію.

Мультфільм про права дитини

Тридцять років тому світові лідери взяли на себе історичне зобов’язання щодо дітей у світі, прийнявши Конвенцію ООН про права дитини – міжнародну угоду про дитинство. Ця Конвенція була ратифікована найбільшою кількістю країн з-поміж усіх міжнародних договорів про права людини в історії. Вона допомогла змінити на краще життя дітей у всьому світі. Однак, багато чого залишається зробити, аби кожна дитина могла користуватися всіма своїми правами."Антилопа гну" — смішний і глибоко філософський мультфільм про вічній суперечці від британської студії «Birdbox». Як говорить народна мудрість - якщо ти сперечаєшся з ідіотом, то він, ймовірно, робить те ж саме.


"Фігури та форми" - геніальний мультфільм болгарського режисера Володимира Шомов (1984 р.), який наочно демонструє: для того, щоб мати об'єктивну оцінку, необхідно дослідити всі сторони цього самого об'єкту ;-)


"Михасик-обнімасик"
"Ла Луна (La Luna)" -  мульт про те,  як важливо знайти свій шлях у цьому світі!

Байка про надзвичайний день в житті маленького хлопчика, коли його вперше взяли з собою на роботу тато і дідусь. Вони запливли далеко в море, і хлопчик дізнався подробиці сімейного бізнесу, яким може похвалитися далеко не кожен малюк. Чи повинен він наслідувати приклад свого тата, дідуся чи залишатися вірним своїм переконанням? Чи зможе він знайти свій власний шлях в розпалі їх суперечливих думок?


"Тамара (Tamara Short Film)" - мульт про те, як важливо підтримувати дитину в здійсненні її мрії
"Мінлива хмарність" - мульт про дружбу і довіру
Мульт про прийняття себе та інших!Мультфільм про те, як працює любов!
Ось що насправді означає любити і бути коханим.Чудова короткометражка про недоліки нашої системи цінностей – о том, чему мы учим детей и на что они обречены, если идут исключительно «правильным» путем.

Філософська історія про життя і смерті. 

Тепла, сумна і яскрава історія про витки у нашому житті. Смерть - єдине, що непідвладне людині. Вона завжди приходить раптово, навіть коли знаєш, що це вже неминуче. І після неї залишається тільки одне - взяти себе в руки і жити далі.


Позитивний мультик про добро.


"Забери мене додому (Take Me Home)" - мульт про доброту, важливість вибору і відповідальності ...
"Очікування і реальність" - як же щирі діти!...


Кращий мультфільм про самопізнання

Тільки один з багатьох здатний взяти в руки факел, поки інші сидять біля вогню або гинуть, блукаючи в темряві, і повести за собою!!! Нехай спочатку показують пальцем, крутять біля скроні, але за ним все ж підуть. Нехай мало, нехай невпевнено, але підуть. Потім почнуть допомагати і займеться полум'я з іскри, і освітить він своїм світлом шлях іншим, і побачать вони світло істини і свободи, але він згорить, віддавши свій вогонь всім, хто боїться, і вони підуть далі, підносячи його вогонь як істину. Така доля героя!


 «Шлюб»історія знайомства, кохання, одруження і сімейного життя, показана за допомогою мотузок. У цьому мультфільмі розкриті всі досить стандартні звинувачення і причини сімейних сварок ...


Ніколи не здавайся!

Mультфільм про те, як важливо вміти бути вдячним

Подяка - справа тонка. Потрібно вміти не тільки просити про допомогу, а й гідно її прийняти. А також пам'ятати, що у будь-кого, хто надає допомогу, теж є межа. Межа можливостей, межа емоцій, межа терпіння. Будьте вдячними, допомагайте один одному і не забувайте сказати хоча б крихітне «Спасибі» людині, яка допомогла вам. Може, вона і не зробила максимум, який могла, але ж могла би і взагалі нічого не робити.


«Одолженный свет» - таинственная и невероятная история о противоречиях нашего существования, природных чудесах и мелком воровстве в большом масштабе...


«На парковке» – замечательный мульт о неизбежности кармы! ;-)


Мультфильм о том, как изменить судьбу.
Мультфильм, напоминающий о самом главном. Ведь иногда так важно просто остановиться в суматохе будней и насладиться минутой жизни.
Даже если нам даётся несколько попыток изменить судьбу, но каждый раз всё с меньшим запасом времени, поймём ли мы, что нужно сделать, чтобы изменить судьбу?«Конфликт» - ссора, вспыхнувшая из-за пустяка, может перейти в настоящее сражение, в котором «сгорят» обе враждовавшие стороны.


Мультфильм по рассказу Рэя Брэдбери «Полигон». Самое сложное - это победить страх внутри себя!Позитивный мультик про лень


«Просто так!» Как мало нужно для хорошего настроения
Вы когда-нибудь дарили радость другому человеку просто так?  Подарите!
«Борьба со своей тенью»  - каждый из нас имеет какие то страхи, они вылазят в самый неподходящий момент


Короткий мультфильм, показывающий силу единства!
Для тех, кто желает быть важной составляющей фундамента нашего общего дома - планеты Земля и для тех, кто ищет решения на такие важные вопросы: Кто я? Зачем я здесь? В чем смысл моей жизни? Как я могу повлиять на процесс создания справедливых общественных отношений?

Сила Единства - Один за всех и все за одного!«Решающий шаг» - о любви, дружбе и больших поступках... «Клетка» - мультфильм о том, как сидя в клетке, можно чувствовать себя свободным.


Каждый день у тебя столько шансов изменить мир вокруг, изменить свою жизнь. И каждый день ты упускаешь из виду столько важного, того, что можешь сделать только ты. Врядли в мире есть что-то случайное, и когда ты приходишь вечером с работы и с экрана на тебя льется поток страданий и горя, можешь ли ты с уверенностью сказать, что в етом нет доли и твоей вины, вины каждого, такого же как ты? И если бы каждый из нас смог сегодня преодолеть свой страх, неуверенность, убить свою ненависть, ненужную гордость, то как изменился бы мир всего за 1 день... который может стать таким важным.Мультфильм о чрезмерном любопытстве и его последствиях!


Мультфильм о нeстандартных детях.«На краю Земли» - известнейший веселый мультфильм мультипликатора Константина Бронзита о всех тяготах жизни на границе Земли. Жить вообще зачатую непросто, но приспособиться можно ко всему.

И так можно приспосабливаться. ;)


Мультфильм о том, что жизнь — это роскошный подарок.

Ведь в жизни всегда найдется тот, кто поймет тебя и полюбит по-настоящему.'Добро пожаловать!' – мультфильм о толерантности.
Мультфильм о том, что мы сами себя создаем. Все, что нас окружает - это созданное нами... и мы сами. 


«Жёлудь» - короткометражный анимационный фильм про мечту. Каждый жёлудь мечтает стать мощным дубом. Но что делать, если таких желудей очень много и не каждому есть пространство для роста? Короткометражный мультфильм со смыслом о том, что хочешь жить - умей вертеться?


«Нужно жить своим умом!»


Мультфильм о силе способностей. 
Не всегда побеждает сильный. Нужно верить в свои способности и во всю использовать их.

В жизни важно не тратить время попусту, чтоб не упустить свой шанс, особенно, если так много сделал для его достижения!


«Кафедральный собор» - несколько психоделическая анимация по одноимённому рассказу польского писателя-фантаста Яцека Дукая. Это история об одном паломнике страннике, который пришёл в Кафедральный собор, находящийся на краю света. Он хочет найти ответы на свои вопросы, а находит тишину и спокойствие. А концепция фильма в том, что смысл жизни не обособлен от других людей, всё в этом мире взаимосвязано и замкнуто на индивидуальный поиск...  


В жизни всегда есть место позитиву!


Get Out - Извлечение - На выход  - Фантазия, воображение – это хорошо, но иногда просто необходимо, покинуть привычное… выйти и…родиться заново!


Мультфильм о жадности и её последствиях!


"Kiwi" - цель оправдывает средства.
У тебя есть всего 2 пути:
1 - либо в верх - самореализоваться, добиться успеха и независимости, стать желанным(ной);
2- либо в низ - быть серой мышкой, делая изо дня в день одно и тоже, как белка в колесе, и зависеть от всех, стать одиноким никому не нужным(ной).


«Крик!» - мультфильм о любви, о времени, о цикличности жизни…Когда очень хочется, то можно устранить и обойти все преграды! ;)
«Птички!» - мультфильм об интолерантности.


Немає коментарів:

Дописати коментар